انتخاب واحد پولی

کتاب عشق ویرانگر نوشته براد جانسون ، کلی موری

عشق ویرانگر

نویسنده :براد جانسون ، کلی موری

نشر :کتیبه پارسی

زبان :فارسی

تعداد صفحه :327

مترجم :محسن صدوق

هزینه پست موقع تحویل کتاب و به مامور پست پرداخت می شود، مبلغ دقیق به وزن کتاب ها بستگی دارد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه محاسبه هزینه میتوانید از لینک زیر دیدن نمائید صفحه محاسبه هزینه پست

قیمت

138TL

تعداد موجود

0

درباره ی کتاب عشق ویرانگر

کتاب عشق ویرانگر کتابی بسیار ارزشمند و‌کاملا علمی درعین حال ساده و‌قابل فهم برای افرادیست که در رابطه عاطفی با افراد دارای اختلال شخصیتی هستند.پیدا کردن شریک مناسب و ایجاد وحفظ رابطه عاشقانه و پایدار نیازمند آگاهی است،این کتاب در برگیرنده اطلاعاتی در مورد اختلالات شخصیتی ،چگونگی تشخیص آن، همچینین روش هایی برای دوری کردن از افراد دارای ناهنجاریهای شخصیتی است.

 

 

این کتاب، بیماری های شخصیتی را به دوازده گروه مختلف دسته بندی کرده است ، مطالب عشق ویرانگر نتیجه سال ها تجربه و درمانگری نویسنده است، ( توضیحات در مورد نویسنده را در ادامه می خوانید) دکتر جانسون  ابتدای هر بخش توضیح میدهد که چرا ما جذب شخصیت های ناهنجار میشویم ، سپس به ذکر علایم این نوع شخصیت می پردازد، در ادامه از هر شخصیت مثالی از بین مراجعان خود میزند، مثالی واقعی. در بخش بعدی نشان میدهد اگر نامزد ما یا پارتنر ما دچار آن اختلال شخصیت باشد ممکن است در طول رابطه چه ویژگی هایی از خود نشان دهد، نکاتی را گوشزد میکند که نیاز است حتما به آن ها توجه کنیم ، بخش بعدی به این اختصاص دارد که اصلا چه میشود که فرد دچار آن نوع خاص اختلال میشود؟ عنوان قسمت جالب بعدی این است: چرا من جذب افراد دارای این نوع اختلا میشوم؟ و در پایان کاربردی ترین بخش هر اختلال را داریم ، بخش اول یعنی چگونگی رفتار و برخورد درست با شخص مبتلا، که اینجا راه کارهایی به شما داده میشود تا بتوانید رابطه بهتری داشته باشید و‌درواقع کمتر آسیب ببینید 

دو بخش انتهایی هر فصل هم این است که “آیا شخص مقابل شما درمان می شود یا خیر” ، و “آیا باید از او جدا شوید یا خیر ؟ “

 

دکتر دبلیو براد. جانسون، یک استاد انجمن روانشناسی در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده و یک انجمن دانشگاهی در دانشکده بازرگانی و آموزش در دانشگاه جان هاپکینز. یک روانشناس بالینی. او عضو انجمن روانشناسی آمریکا و مولف کتب متعدد است. شامل هفت کتاب در حيطه بهداشت روانی و مشاوره . 
دکتر کلی موری ، دیکر نویسنده کتاب، یک استاد یار است و ریاست آموزش پزشکی پی اچ دی در کالج لویولا در باليتمور را به عهده دارد. او همچنین یک روانشناس بالینی است که در یکی از شهرهای آمریکا طبابت خصوصی دارد. و مشغول کار و نوشتن در حیطه بیماری های شخصیتی روابط و داغهای عشقی است.

آثار دیگر در زمینه روانشناسی را نیز مطالعه کنید

آثار مشابه